Czynne: Pn - Pt 8-16
STAL-TRANS

Wyspecjalizowany dystrybutor wyrobów hutniczych

Sprawdź Ofertę
formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Oferujemy szeroką gamę wyrobów hutniczych, blachy oraz usługi transportu. Masz pytania? Napisz do nas!

O nas

STAL-TRANS

STAL-TRANS wyspecjalizowany dystrybutor wyrobów hutniczych.
Korzenie firmy STAL-TRANS sięgają drugiej połowy lat 90 , wiedza i doświadczenie w branży stalowej rosło w siłę z każdym rokiem. Tak duże doświadczenie pozwala nam swobodnie zaspokoić nawet najbardziej wymagającego klienta, potrafimy szybko i sprawnie skompletować bardzo zróżnicowane zapotrzebowania naszych odbiorców. Zajmujemy się dystrybucją materiałów hutniczych w postaci prętów, blach, rur, kształtowników a, także transportem. Nawiązując kontakty handlowe z dostawcami całego świata oferujemy towar w najwyższej jakości w towarzystwie odpowiedniej dokumentacji .
STAL-TRANS to firma z szerokim spektrum działania która, wybiera proste rozwiązania nie czekając na te idealne co w efekcie przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy.

FILOZOFIA FIRMY:
ULEPSZENIE NIE MA KOŃCA
Filozofia firmy STAL-TRANS nie sprowadza się tylko do tego, by produkt, czy usługa odpowiadały określonym wymaganiom jakości. W myśl naszej ideologii jakość sprowadza się do stylu życia - niekończącego się procesu ulepszania. Podstawową regułą tej filozofii jest ciągłe zaangażowanie oraz chęć ciągłego podnoszenia jakości firmy i produktu. Polega to na włączeniu procesu myślowego na każdym etapie działania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szerokiej gamy wyrobów hutniczych oraz  usług w zakresie transportu samochodowego.

STAL-TRANS oferuje :

  • Pomoc w doborze materiałów
  • Elastyczne i partnerskie warunki handlowe